Робота Ейвон (Avon) в Житомирі через інтернет!

Години роботи Ейвон ніде суворо не регламентуються - ви можете працювати за вільним графіком. Досить працювати 2-3 години в день, а решту часу приділяти сім'ї, прогулянкам на свіжому повітрі, домашнім справам і, звичайно ж, відпочинку. Працювати з Avon може кожна дівчина і жінка!

 

Ви станете власником особистого бізнесу!

З Ейвон будь-яка дівчина може стати власницею власного інтернет-магазину. Вам не доведеться шукати постачальників і думати про якість косметики, проводячи строгий відбір брендів. Avon дозволяє замовляти продукцію в будь-яких обсягах. Наш бренд давно знайомий споживачеві.

Абсолютно безкоштовно ви отримаєте доступ до навчальних курсів, семінарів і вебінарів. Робота в Ейвон через інтернет на дому навчить вас:

  • продавати косметику, використовуючи передові техніки впливу на потенційного покупця;
  • розбиратися в сучасних модних трендах;
  • підбирати декоративну і уходову косметику.

Уже через кілька місяців ви будете бездоганно розбиратися в продукції компанії і радити її іншим. Знання - той безцінний ресурс, який залишиться з нами протягом усього життя.

Ще одна важлива перевага такої роботи - над вами не буде стояти ніяких планів продажів і лімітів. Ми надамо вам вільний графік. Продавайте стільки продукції, скільки захочете і скільки зможете.

Однак для найактивніших дівчат передбачені приємні подарунки. Досягаючи все нових і нових висот, ви будете отримувати презенти: духи, косметику, модні аксесуари. Крім того, можна отримати в подарунок брендований автомобіль.

Нам не важливо, хто ви!

Стати представником Avon може абсолютно будь-яка жінка, що володіє простим навиком - фарбуватися. Якщо ви відрізните крем від флакона парфумів, то зможете працювати в нашій компанії. Решта навичок приходять з досвідом.

Працювати в Ейвон можуть дівчата-підлітки, дорослі жінки в декреті, домогосподарки, які вирішили заробляти самостійно, і літні леді на пенсії. Те, скільки заробляють представники Ейвон в Житомирі, залежить тільки від їх бажання.

Ролі не грає ні досвід, ні соціальний стан, ні наявність накопичень. Реєстрація в компанії повністю безкоштовна. Вам не знадобиться вносити передоплату, платити початкові внески. Оплатити замовлення можна через 5 днів після його прибуття.

Щоб стати представником найбільшої косметичної компанії, натисніть на кнопку «Реєстрація» і заповніть просту анкету!

UA
RU UA