Робота Ейвон (Avon) в Запоріжжі - як заробити домогосподарці?

Відгуки про роботу Ейвон через інтернет тільки позитивні - тисячі дівчат і жінок вже отримали свій шанс створити власний бізнес без первинних вкладень. Графік вільний: ви можете поєднувати косметику з основним місцем роботи, домашніми справами та доглядом за дітьми. 

У нашій компанії ви можете стати Консультантом або Партнером!

 

Що робить консультант?

Представник Avon в Запоріжжі - це будь-яка людина, який зареєструвався на нашому сайті і отримав свій особистий номер рахунку. Щомісяця він отримує каталог з новими зразками продукції. Завдання дуже просте: ви можете порекомендувати ту чи іншу косметику своїм подругам, передплатникам групи і друзям в соціальній мережі.

Замовляючи у вас, вони отримують знижку в 20%, а ви - відсоток від кожної успішної операції. Ніякого плану продажів немає. Ви можете реалізувати стільки продукції, скільки вважаєте за потрібне.

Працюйте в комфортному для себе режимі, приділяючи всього 2-3 години в день улюбленій справі. Консультанти отримують:

  • Знижку до 30% на замовлення будь-якої продукції з каталогу.
  • Регулярні подарунки, премії та заохочення від компанії Avon.
  • Необмежені можливості кар'єрного росту.
  • Участь в безкоштовних семінарах та вебінарах, отримання навчальних матеріалів.

Стати консультантом може будь-яка дівчина у віці від 16 років, що отримала паспорт. Неповнолітні представники можуть вказати як контактну особу одного зі своїх батьків.

Що робить партнер?

Робота координатора Avon полягає у пошуку та консультуванні нових представителей. Ви також можете реалізувати косметику, але паралельно з цим зберете дружну команду реалізаторів!

Завдяки цьому ви будете отримувати пасивний дохід, нічого не роблячи. Координатор отримує відсоток від продажів кожного зі своїх консультантів. Такий роботі можна приділяти максимум 1 годину на день, отримуючи хороші для нашого регіону гроші.

Партнер повинен надихати команду своїм прикладом. Натомість він отримує:

  • Пасивний заробіток від членів команди.
  • Регулярні премії і бонуси за роботу з новими консультантами.
  • Можливість брати участь в міжнародних конференціях.
  • Можливість отримувати цінні призи.

Щоб влаштуватися в Ейвон, просто натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть до відповідної вкладку в головному меню. Заповніть просту анкету і дочекайтеся дзвінка нашого Партнера. Після короткої бесіди ви отримаєте особистий номер рахунку для оформлення замовлень!

UA
RU UA