Реєстрація в Avon (Ейвон) г Волинь і Волинська область

 

Робота координатором Ейвон - одна з кращих вакансій на дому для дівчат. Вам не знадобиться ніяких особливих навичок, крім уміння, властивого кожній дівчині - знання модних трендів і особливостей косметичних засобів.

 

Переваги роботи

Влаштуватися в Avon може будь-яка охоча, незалежно від віку. Стати координатором може підліток, доросла жінка або літня леді. Ніяких вимог немає, кандидати практично не проходять відбору. Просто зареєструйтеся, поговоріть з нашим представником і отримаєте свій індивідуальний номер рахунку.

Над вами не будуть стояти директора з неможливими планами продажів. Кожен координатор реалізує той обсяг продажів, який здається йому оптимальним. Навіть якщо в цьому місяці у вас не буде продажів, ніяких санкцій за цим не послідує.

Однак якщо ви станете нашим партнером, то зможете брати участь в розпродажах із знижкою. Найактивнішим передбачені подарунки: подорожі, модні аксесуари, побутова техніка та автомобілі.

Якщо ви не до кінця розумієте, в чому полягає робота в Ейвон, не переживайте. У нас є безліч навчальних посібників для новачків. У навчальних матеріалах міститься:

  • стратегія продажів;
  • модні тренди;
  • поради щодо підбору декоративної та лікувальної косметики.

Регулярно Ейвон проводить онлайн-тренінги та курси. Вся інформація подається доступно, розбереться навіть дівчина, яка раніше не мала справи з продажами.

Як влаштуватися в в Ейвон працювати в Волині?

Щоб стати офіційним представником компанії Avon, натисніть на кнопку «Зареєструватися» або виберіть відповідну вкладку на нашому сайті. Заповніть просту форму: нам знадобиться тільки ваше ПІБ, контактний телефон та адреса електронної пошти.

Протягом 1 години з вами зв'яжеться наш представник. Протягом 10 хвилин ви отримаєте свій номер рахунку і зайдете в особистий кабінет. Тепер можете починати працювати і оформляти замовлення!

Принцип роботи досить простий. Щомісяця ви отримуєте каталог з косметичними новинками. Вам потрібно просто запропонувати погортати журнал друзям - косметика Avon буквально продає сама себе. Цьому косметичного бренду вже довіряють десятки тисяч жінок.

Після цього ви оформляєте замовлення по телефону, називаючи свій номер рахунку. Замовлення оплачується заздалегідь. Ваша подруга отримує якісну косметику, а ви - відсоток від замовлення.

Працювати з Avon легко і просто! Чи впорається навіть недосвідчена молода дівчина!

Робота координатором Ейвон - одна з кращих вакансій на дому для дівчат. Вам не знадобиться ніяких особливих навичок, крім уміння, властивого кожній дівчині - знання модних трендів і особливостей косметичних засобів.

UA
RU UA