Робота в Avon (Ейвон) Вінниця - реальний заробіток не виходячи з дому!

Робота в Ейвон - це шанс заробити, не виходячи з дому. Стати офіційним представником косметичного бренду зможе кожна дівчина, що розбирається в косметиці.

Вам не буде потрібно досконально вивчати склад кожного засобу, як це роблять продавці-консультанти. Досить дати пару рекомендацій, заснованих на власному досвіді.


Що дає робота в Ейвон через інтернет?

Після офіційної реєстрації ви станете представником косметичного бренду в Україні, що відкриє перед вами чимало можливостей. Ви зможете:

  • замовляти продукцію з каталогу зі знижкою в 30%;
  • брати участь в закритих онлайн продажах і отримувати товар зі знижкою в 70%;
  • отримувати рекламну продукцію, каталоги, приємні подарунки від компанії;
  • брати участь в акціях для представників;
  • користуватися навчальними матеріалами, бути в курсі всіх трендів б'юті-індустрії.

Робота в інтернеті з Ейвон гранично проста. Щомісяця ви будете отримувати каталог з продукцією, яку можна рекомендувати друзям і знайомим. Замовляючи у вас, вони отримають гарну косметику з приємною знижкою, а ви - свій відсоток від продажу.

Ніяких навичок не потрібно, адже Avon буквально продає сам. Це бренд якісної косметики, що включає в себе засоби по догляду за шкірою, декоративну косметику, парфумерію, засоби особистої гігієни та стильні аксесуари. У Вінниці не так багато косметичних брендів, відповідних такої планки якості.

Над вами не буде висіти ніяких «планів продажів» - реалізуйте стільки продукції в місяць, скільки зможете. Однак найактивніші регулярно отримують приємні бонуси і подарунки від компанії.

Багато дівчат починали з невеликого бізнесу на дому, а зараз вже відкрили свій інтернет-магазин з мінімальними вкладеннями!

 

Як зареєструватися?

Щоб почати роботу на дому з Ейвон, натисніть на кнопку «Реєстрація» або виберіть відповідну вкладку в верхньому меню. Після цього:

  • Заповніть форму українською та російською. Нам потрібні ваше ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти.
  • Дочекайтеся дзвінка офіційного представника - вашого Координатора. Він зв'яжеться з вами протягом 1 години.
  • Отримайте свій номер рахунку.

Після цієї простої процедури ви стаєте офіційним представником компанії Ейвон. Всі замовлення ми відправляємо чітко за графіком: відправлення у вівторок, отримання в п'ятницю. Надсилаємо косметику за допомогою кур'єрської служби або Укрпоштою.

UA
RU UA