Робота Ейвон (Avon) в Сумах на дому без витрат!

Робота в Ейвон без продажів в Сумах можлива! Якщо ви не хочете займатися реалізацією косметики, але жадаєте спілкуватися з людьми і навчати новачків, спеціально для вас є посада Координатора або Наставника!

Робота Консультантом

Найпростіший варіант заробітку з косметичною компанією - вакансія Представника. Ви отримуєте цей статус відразу ж після реєстрації і видачі особистого номера рахунку. Втратити роботу тут неможливо - ви можете не замовляти нічого кілька місяців поспіль, але Консультантом бути не перестанете.

Щомісяця все Представники отримують електронний і фізичний каталог з новими зразками косметики. Ваше завдання - пропонувати продукти своїм подругам, родичам, колегам по роботі або передплатникам в соціальних мережах.

Люди будуть оформляти замовлення вам, а ви - передавати списки по телефону в нашу компанію. В результаті покупці зможуть отримувати косметику з 20% знижкою, а ви - відсоток від кожного продажу.

Приділяти такій роботі потрібно не більше 2-4 годин в день. Можна працювати під час прогулянки в парку, в офісі, в черзі в поліклініку або ВКонтакте. Графік вільний, ніяких планів продажів у вас немає. Ви працюєте стільки, скільки вважаєте за потрібне.

Робота Наставником

Робота на дому в Avon без продажів - це робота Наставником або Координатором. Отримати такий статус ви зможете після 1 місяця співробітництва та 1 успішно реалізованого каталогу.

Координатори повинні:

  • шукати нових Консультантів і пропонувати їм співпрацю з косметичною компанією;
  • навчати новачків азам роботи з особистим кабінетом;
  • відповідати на всі питання недосвідчених співробітників.

За фактом ви будете керувати своєю командою. Чим більше людина працює під вашим керівництвом, тим вище буде ваш статус. Vip-лідеру підкоряються всі співробітники - від Консультантів до Партнерів.

Наставники отримують пасивний дохід - відсоток з кожного продажу членів вашої команди. Найактивніші та успішні дівчата отримують від 30 тисяч гривень на місяць, працюючи не більш як 5 годин на день!

Як зареєструватися?

Щоб заробити в Ейвон в інтернеті, натисніть на кнопку «Реєстрація» і заповніть просту анкету. Неповнолітні представники можуть вказати як контактну особу одного зі своїх батьків. 

Ми зв'яжемося з вами протягом 1 години. Після короткої розмови ми видамо вам номер особового рахунку. З цим номером в подальшому ви і будете оформляти замовлення. Вся косметика видається і відправляється строго за графіком!

UA
RU UA