Робота Ейвон (Avon) в Рівне - як стати координатором?

Відгуки про роботу на дому в Ейвон в Рівному лише підтверджують, що заробляти з косметичною компанією може кожна жінка. Ми приймемо в свої ряди і дівчину-підлітка, і дорослу жінку, і літню леді. Працювати і заробляти може кожна, незалежно від свого становища і соціального статусу.

Який первинний внесок?

Avon - цей відомий косметичний бренд, а не звичайні шахраї. Реєстрація в компанії абсолютно безкоштовна. Стати нашим партнером може будь-яка жінка. І навіть замовлення оплачуються через 5 днів після видачі. Вам не доведеться вкладати ні копійки своїх грошей.

Які навички потрібні?

Для роботи вам не знадобиться ніяких особливих знань, навичок і освіти. Яскравий глянцевий каталог з ароматизованими сторінками продає сам за себе. Вам не доведеться вчити асортимент.

Єдине, що вам знадобиться - це бажання заробляти і досягати. А якщо ви зможете надихати інших своїм прикладом, то станете відмінним наставником!

А якщо у мене не вийде?

Працювати з Avon дуже легко! Наші принципи гранично прості. Крім того, разом з каталогом ми висилаємо навчальні матеріали. Для новачків регулярно проводяться семінари і вебінари.

До того ж, будь-яке питання можна задати колегам. Ми пропонуємо роботу в дружному і згуртованому колективі, завжди готовому допомогти

За яким графіком я буду працювати?

Режим роботи Avon вільний - ви самі вибираєте, коли будете займатися справою. Завдяки гнучким графіком підробіток можна поєднувати з основною роботою, домашніми справами або навчанням.

Працювати можна під час прогулянки в парку, в черзі в поліклініку, в соціальних мережах.

Які плани на місяць?

В Ейвон над вами не буде суворого начальника, що вимагає реалізувати чіткий обсяг продукції. Замовляйте і продавайте рівно стільки, скільки зможете. У нашій компанії кожен сам визначає свій заробіток!

Чи можна заробити в Ейвон?

Звичайно можна. Багато наших дівчат починали з ролі звичайних консультантів, а зараз вже змогли відкрити свій власний інтернет-магазин. Наша компанія - ваш крок в світ справжнього косметичного бізнесу.

Як почати?

Щоб почати заробляти на косметиці, просто натисніть на кнопку «Реєстрація» внизу сторінки. Заповніть анкету (ПІБ, контактний телефон, адреса електронної пошти) і чекайте нашого дзвінка.

Наш координатор зв'яжеться з вами протягом 1 години. Після короткої бесіди ви отримаєте номер особового рахунку, за допомогою якого і будуть оформлятися замовлення!

UA
RU UA