Знижка для представників

Знижки для представників

Щоб заохочувати постійних клієнтів, стимулювати їх ставати представниками і розвивати власний бізнес у співпраці з компанією, AVON розробив систему знижок.
Знижки бувають двох видів:
• регулярні - залежать від суми замовлення за цінами каталогу;
• спеціальні - застосовуються в тому випадку, якщо ви розміщуєте замовлення хоча б два каталогу поспіль.
Крім того, окремим каталогом представлені бестселери і ексклюзивні пропозиції зі знижками до 70%. Вони доступні виключно офіційним представникам Avon.
Система знижок дозволяє:
1. Купувати продукцію, якість якої перевірена часом і досвідом мільйонів жінок по всьому світу, зі знижками до 30% від регулярної ціни.
2. Вигідно співпрацювати з AVON, пропонуючи каталог своєму оточенню. В такому випадку ваша комісія складе до 30% вартості товару.
3. Замовляти тільки те, що потрібно і коли потрібно. Розмір регулярної знижки не залежить від частоти покупок, він однаковий для кожного.

Розміри знижок в AVON

Сума замовлення, грн. Регулярна знижка,% Спеціальна знижка,%
0 — 599.99  10 10
600 — 1199.99  15 20
1200 — 2399.99  20 25
2400 Грн. і більше 25 30

Важливо: розміри знижок не підсумовуються!

Хто може стати представником AVON?

Представником AVON може стати будь-який громадянин України з 16 років. Для реєстрації в компанії знадобляться тільки паспорт та ІПН, сама реєстрація абсолютно безкоштовна.
Ви не берете на себе зобов'язань за сумами щомісячних закупівель, виконання планів продажів, рекрутингу та т.п. Кожен сам вибирає, чи буде він просто купувати якісну косметику, легендарну парфумерію і товари для будинку з хорошою знижкою, або будувати бізнес.
AVON - компанія можливостей для жінок незалежно від їх віку, сімейного стану і досвіду роботи. Приєднуйтесь!
Ставайте представником Ейвон і отримуйте знижки!

UA
RU UA