Бути представником компанії AVON легко і вигідно: ви виконуєте прості умови та отримуєте знижки на продукцію Ейвон, грошові винагороди, поїздки за кордон і автомобіль. Партнер AVON займається наступним:
  • здає особисте замовлення на суму від 1200 грн. і отримує знижку представника;
  • знаходить і навчає представників як правильно вести бізнес з Avon;
  • розвиває представників і створює команду партнерів;
  • підвищує свій статус і рухається до поставленої мети.
Ваш успіх залежить тільки від вас. Чим більше ви готові приділяти часу роботі, тим швидше ви будете просуватися до наступного статусу і більше заробляти. У компанії всього 3 статусу і 4 рівня на кожному.

Можливості партнера компанії AVON

Партнер AVON – лидер группы представителей. Партнер находит для своей команды новых представителей, регистрирует их, проводит обучение по обслуживанию клиентов и управлению продажами. Такая работа не обходится без наград. Партнеры получают комиссионное вознаграждение. Оно зависит от количества представителей, которые сделали заказ в отчетный период, а также объема продаж группы. Но это еще не все. Партнеры становятся участниками поощрительных программ. Победители получают дорогие подарки, некоторые отправляются в зарубежные туры. AVON - це: легкий бизнес без вложения денег; стабильный доход; программы обучения (каждый может вырасти от новичка до профессионала); программы материальной и моральной поддержки начинающих партнеров; общение с интересными и успешными людьми; скидки, акции, поощрения. Партнером может стать любой человек. У нас нет ограничений по возрасту и полу. Робота в Ейвон може бути основним або додатковим джерелом заробітку. Те, скільки ви заробляєте, залежить тільки від вас!

Як стати партнером?

Щоб стати партнером, зверніться до свого партнера, він допоможе оформити статус. Після цього ви зможете набирати свою групу представників.

Коли ви станете партнером, то будете отримувати зарплату кожні 3 тижні, після проведеної кампанії. Кампанія - це період дії каталогу (3 тижні). Протягом року проводиться 17 кампаній, тобто ви отримаєте зарплату за рік 17 разів. 

В середньому партнери за одну кампанію отримують від 500 до 17 300 грн. Відсоток винагороди залежить від виконуваних вашою групою умов.

Партнери також беруть участь в тривалих програмах, де отримують преміальні в кінці року, виграють поїздки на Національну конференцію і коштовності. Найуспішніші отримують в подарунок автомобіль Toyota.

UA
RU UA