Робота Ейвон (Avon) в Полтаві - як стати представником?

Відгуки про роботу координатором Ейвон в Полтаві найрізноманітніші - хтось починав зовсім недосвідченим консультантом, а хтось йшов з великої відділу продажів і швидко ставав лідером згуртованої команди. Але підсумок завжди один - наші дівчата швидко піднімаються кар'єрними сходами і стають успішними бізнес-леді.

У чому полягає робота?

Те, чим ви будете займатися, залежить тільки від вашого бажання. У компанії необмежений простір для саморозвитку. Можна поєднувати Avon з домашніми справами і другою роботою, підробляючи консультантом. Тоді щомісяця ви будете отримувати каталог із зразками продукції, які зможете пропонувати своїм друзям, колегам і підписникам в соціальних мережах.

Консультант заробляє на відсотку від кожного продажу. Крім того, за програмою «Впевнений старт» для найактивніших і найуспішніших дівчат передбачені бонуси, приємні подарунки та грошові премії.

Ну а якщо хочеться досягти чогось більшого, ви можете стати наставником або лідером, зібравши свою команду. Звичайно, в цьому випадку часу буде потрібно більше, але ви зможете отримувати пасивний заробіток від продажу вашої команди. Потрібно надихати новачків своїм прикладом, навчати недосвідчених представників і виховувати в них майбутніх лідерів.

Багато дівчат домоглися таких успіхів, що пішли в бізнес. З Ейвон ви можете відкрити свій інтернет-магазин, не думаючи про пошук постачальників якісної косметики. Ось так просто можна стати діловою леді зі звичайної домогосподарки!

Бонуси за роботу!

Заробіток в Ейвон - не єдине, що ви отримаєте після реєстрації. Для найактивніших жінок у нас передбачені приємні подарунки. Ви можете отримати:

  • якісну косметику по 70% знижку;
  • парфуми, тіні та іншу продукцію в подарунок;
  • побутову техніку;
  • фото- і відеокамеру;
  • ноутбук;
  • золоті прикраси і модні аксесуари;
  • подарункові карти в магазини партнерів;
  • брендований автомобіль.

Як зареєструватися?

Якщо ви хочете отримувати стільки ж, скільки заробляють в Ейвон, просто натисніть на кнопку «Реєстрація» внизу сторінки. Заповніть просту анкету і дочекайтеся нашого дзвінка. Ми зв'яжемося з вами протягом 1 години. 

Ніяких первинних внесків не буде потрібно. Реєстрація повністю безкоштовна. Замовлення оплачуються через 5 днів після отримання, коли ви вже роздасте косметику своїм покупцям. 

Ми працюємо за графіком. Всі замовлення відправляються і видаються в строго певні дні, без затримок!

UA
RU UA