Робота Ейвон (Avon) в Одесі!

Робота в компанії Ейвон - реальний шанс легкого заробітку в декреті. Косметику можна поєднувати з домашніми справами. Ви зможете забезпечити своїх дітей усім найнеобхіднішим, при цьому малюки не будуть рости з вічно зайнятої мамою. Такому заробітку досить приділяти 2-3 години в день на прогулянці, в поліклініці або в соціальних мережах.

У чому полягає робота?

Avon дає реальний шанс всім дівчатам і жінкам забезпечувати себе грошима, при цьому не приділяючи занадто багато часу заробітку. Така робота підійде молодим дівчатам, офісним працівницям, підліткам і літнім леді, які вирішили заробити собі на надбавку до пенсії.

Для початку вам не знадобиться ніяких особливих навичок і знань. Робота в Ейвон в Одесі йде з каталогом, де докладно розписано кожен зразок. Вам не доведеться заучувати весь асортимент бренду. Вам не потрібно навіть продавати - яскравий каталог з ароматизованими сторінками продає самостійно.

Однак якщо ви захочете домогтися більшого, в допомогу вам ми дамо навчальні матеріали. Щомісяця ми будемо надсилати вам матеріали з модними трендами і інноваційними розробками компанії.

Ви навчитеся:

  • розбиратися в моді;
  • підбирати декоративну і уходовую косметику;
  • викликати прихильність до себе потенційного покупця.

Працювати вам належить в дружній і згуртованій команді. Більш досвідчений Консультант завжди радий підказати новачкові, а Наставник відповість на всі питання і навчить вас азам косметичного бізнесу.

Можливості кар'єрного росту в компанії безмежні. Над вами не буде стояти строгий начальник з планом продажів. Ви заробите рівно стільки, скільки захочете і скільки зможете. Навіть в невдалий місяць ви не втрачаєте членства в компанії.

Найактивніші дівчата можуть розраховувати на премії, бонуси і приємні подарунки. Для новачків передбачена програма «Впевнений старт». Ніякі первинні внески не будуть потрібні, реєстрація повністю безкоштовна.

Як зареєструватися?

Якщо ви ще не знаєте, як заробляти з Avon, натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть до відповідного розділу в головному меню. Заповніть анкету - ПІБ, адресу електронної пошти, контактний телефон - і дочекайтеся дзвінка нашого Координатора.

Після реєстрації ви отримаєте свій особистий номер рахунку, який і буде використовуватися для замовлень з 20% знижкою. Всі замовлення приймаються і видаються строго за графіком, ми працюємо без затримок.

Приєднуйся до нас і почни заробляти вже сьогодні!

UA
RU UA