Робота Ейвон (Avon) в Миколаєві через інтернет - відгуки!

Час роботи Ейвон - всього 2-3 години в день. За цей час ви можете забезпечити собі гідний і стабільний заробіток. А вивільнені години можна приділити сім'ї, домашнім справам, собі і, звичайно ж, відпочинку, прогулянкам з подружками. Вам більше не доведеться випрошувати гроші на суші у чоловіка, намагаючись виділити час на похід між побутом і роботою.

В Avon є безліч вакансій для молоденьких дівчат і досвідчених дам!

Консультант

Всі успішні леді, що вже відкрили свій інтернет-магазин і сколотили команду, починали зі статусу Консультанта або Представника. Щоб стати їм, досить зареєструватися на нашому сайті і отримати особистий номер рахунку, за яким будуть оформлятися замовлення.

Представники щомісяця отримують каталог із зразками косметичних засобів. Вони отримують відсоток з кожного продажу. Ніяких начальників, чітких регламентів і планів - продавайте стільки продукції, скільки зможете.

Наставник

Наставник або Координатор - це робота в Avon зі стабільним пасивним доходом. Ваше завдання - не тільки продавати косметику, але і набирати нових Консультантів, навчати їх азам продажів, допомагати в складних ситуаціях.

Крім відсотка з продажів ви будете отримувати відсоток від ваших членів команди. Працюючи всього 2-3 години в день, можна отримувати до 2 тисяч гривень пасивного доходу.

Лідер

Лідер - людина, що сколотив міцну команду і створив в ній доброзичливу атмосферу. З ним працюють досвідчені консультанти і наставники, які реалізують великий обсяг продукції в місяць.

Команди таких дівчат регулярно розширюються. Вони не просто навчають продавати, а й розповідають підлеглим ази бізнесу. Лідери приділяють роботі не більше 4 годин на день і заробляють від 7 тисяч гривень на місяць.

Vip-партнер

Отримання такого статусу - реальний спосіб того, як заробити в Avon в Миколаєві без безпосередньої реалізації. Під їх початком вже працює згуртована величезна команда, постійно поновлена ​​новими членами.

Партнери не просто вчать Консультантів - вони виховують новачків до звання Лідера, навчаючи їх всім премудростям косметичного бізнесу. Такий роботі потрібно приділяти до 7 годин, але і заробіток відповідний - мінімум 30 тисяч гривень.

Щоб почати заробляти на косметиці, просто натисніть на кнопку «Реєстрація» і заповніть просту анкету. Працювати в Ейвон може кожна: і дівчина-підліток, і офісна працівниця, і літня леді на пенсії.

Знайди фінансову незалежність, займаючись улюбленою справою!

UA
RU UA