Робота Ейвон (Avon) у Львові - як заробити?

Робота в Ейвон через інтернет на дому - це ваш шанс увійти в великий бізнес і здобути фінансову самостійність. Стати представником або координатором компанії може будь-яка дівчина, зареєстрована на нашому сайті. Ніякого вступного внеску не

Косметичний бренд Avon!

Ейвон - один з найбільших виробників косметики в усьому світі. Продукція цього бренду знайома тисячам жінок. В асортименті є як уходова і декоративна косметика, так і модні аксесуари, стильний одяг і взуття.

Абсолютно вся продукція відповідає міжнародним стандартам. Виробництво отримало всі дозвільні сертифікати і ліцензії. Косметика повністю легальна. Формули вже давно знайомих продуктів покращують з кожним роком, роблячи доглядові крема і маски більш ефективними.

Представнику або партнерові не доведеться брехати своїм знайомим, намагаючись продати заздалегідь збиткові продукти. Косметика гіпоалергенна. Вона підходить людям з різним типом шкіри. Кожна дівчина, навіть з явно вираженими проблемами, може підібрати для себе відповідний продукт.

Умови роботи в Ейвон у Львові такі, що вам не знадобиться ніяких навичок продавця. Щомісяця ми будемо висилати вам яскравий каталог з коротким оглядом косметики. Каталоги продають самі: в них надано опис продукту, його склад, тип шкіри, для якої він призначений.

Разом з каталогом ви будете регулярно отримувати пробники і тестери. Сторінки з парфумерією не тільки містять барвистий опис, але ще і ароматизовані. Покупець зможе вибрати відповідний аромат дистанційно.

Як стати представником?

Щоб працювати в Avon, вам необхідно зареєструватися за допомогою нашого сайту. Просто натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть до відповідної вкладку головного меню.

На сторінці, заповніть просту анкету з такими полями:

  • Прізвище ім'я по батькові. Неповнолітні вказують представником одного з батьків.
  • Адресу електронної пошти. На неї будуть приходити навчальні курси, каталоги.
  • Контактний телефон.

Протягом 1 години з вами зв'яжеться наш координатор. Після короткої бесіди ви отримаєте особистий номер рахунку - по ньому і оформляються подальші замовлення. Перед початком роботи ви можете вивчити навчальні матеріали.

Заказы оформляются с помощью личного кабинета, по СМС-сообщению или при звонке. Отправка и получение проходят четко по графику, без задержки!

UA
RU UA