Робота Ейвон (Avon) в Кропивницького для дівчат і жінок!

Відгуки про роботу в Ейвон через інтернет - позитивні! За допомогою косметичного бренду вже тисячі жінок відкрили свою справу, стали фінансово незалежними і змогли домогтися успіху. Ніяких особливих навичок не потрібно - впорається будь-яка дівчина.

 

Работа в интернете для жінок!

Avon - це великий косметичний бренд, знайомий мільйонам дівчат і жінок по всьому світу. Багато замовляють косметику від Ейвон, навіть не підозрюючи, що кожна може стати частиною цієї компанії. Влитися в згуртовану і дружну команду дуже просто.

Всупереч поширеним стереотипам, почати свою справу не так просто. Вам не доведеться шукати постачальників, умовляти клієнтів купити що-небудь, запускати власне виробництво. Все, що вам потрібно, вже знаходиться на цій сторінці.

Після реєстрації ви можете стати представником або координатором Avon в Україні. Пропонуйте своїм друзям і передплатникам у соціальній мережі подивитися каталог, оформляйте замовлення за номером особового рахунку і отримуйте відсоток з кожного продажу.

Ніяких навичок не потрібно. Всі навчальні матеріали та курси для новачків висилаються разом з каталогом. Активні консультанти і постійні покупці можуть взяти участь в закритих розпродажах з величезною знижкою.

Після реєстрації ви можете стати:

  • Нашим постійним клієнтом. Зареєстровані покупці можуть замовляти косметику зі знижкою в 30%.
  • Нашим консультантом. В Avon є навіть робота для підлітків в Кропивницького. Стати представником компанії може будь-яка дівчина. Пропонувати каталог можна в соціальній мережі.
  • Нашим партнером. Якщо ви вже освоїлися в компанії, наберіть свою команду і допоможіть їм досягти таких же висот. Лідери команди отримують додаткові бонуси.

Переваги роботи

  • Безкоштовна реєстрація, відсутність вступних внесків.
  • Можливість оплатити замовлення через 5 днів після прибуття.
  • Гнучкий графік роботи, достатньо 2-3 годин в день.
  • Докладні навчальні матеріали, семінари та вебінари.
  • Безмежні можливості зростання доходу.
  • Заохочення, бонуси і призи для новачків.

Як почати працювати в Ейвон?

Щоб стати представником міжнародного косметичного бренду, натисніть на кнопку «Реєстрація». Заповніть анкету з трьома полями - ПІБ, адреса електронної пошти та контактний телефон - і дочекайтеся дзвінка нашого координатора.

Після бесіди ви отримаєте особистий номер рахунку, за яким і будуть оформлятися подальші замовлення!

UA
RU UA