Робота Ейвон (Avon) в Києві - як почати свій бізнес?

Робота представника Ейвон в Києві це ваш шанс знайти фінансову незалежність. Стати справжньою бізнес-леді, не забуваючи про сім'ю та дітей. Вам достатньо працювати 2-3 години в місяць, приділяючи час, що залишився відпочинку і домашнім справам

Про компанію

Косметичний бренд Avon відомий дівчатам і жінкам по всьому світу. Про цю компанію хоча б раз чула кожна леді, яка користується косметикою. Вам не доведеться рекламувати продукцію - марка рекламує себе самостійно. Вам не доведеться обманювати рідних і друзів - під цим брендом випускається тільки якісна косметика. Вам не доведеться вигадувати неіснуючі переваги - Ейвон вигідно відрізняється від конкурентів.

У рік компанія намагається випускати понад 2000 одиниць нової продукції. Про старі продукти також не забувають - косметичний ряд постійно розширюється під потреби найбільш вимогливих клієнтів. Вже знайомі формули уходовой косметики постійно тестуються і поліпшуються.

Відгуки про роботу Avon відзначають і те, що продавати нічого не доводиться. За вас все робить каталог. Яскравий і привабливий, він надає всю необхідну інформацію про косметику. Представники отримують тестери найпопулярніших продуктів, сторінки для парфумів ароматизовані. Каталог відповідає на всі питання потенційного покупця. 

Переваги роботи в Ейвон

  • Безкоштовна реєстрація. Вам не знадобиться платити вступний внесок або вносити передоплату. Ми надамо всі матеріали для початку роботи - навчальні курси, свіжий каталог.
  • Знижка на замовлення. Ви зможете купувати будь-яку косметику з каталогу зі знижкою в 20%. Активні партнери можуть брати участь в закритих розпродажах із знижкою в 70%.
  • Відстрочка платежу. Замовлення оплачується через 5 днів після отримання. Тобто ви можете доставити косметику своїм близьким і друзям, отримати оплату, і тільки потім заплатити за замовлення.
  • Подарунки і бонуси. Найактивніші консультанти отримують премії. За великий обсяг продажів в компанії є заохочення.

Як почати роботу в Ейвон?

Щоб стати частиною компанії Avon в інтернеті, натисніть на кнопку «Реєстрація». Заповніть просту анкету і дочекайтеся дзвінка нашого координатора. Ми зв'яжемося з вами протягом 1 години.

Після короткої бесіди ми видамо вам ваш особистий номер рахунку - по ньому ви зможете оформляти замовлення. Всі замовлення відсилаються і приходять раз в тиждень, в дні, встановлені за графіком.

Стати представником Ейвон може будь-яка дівчина!

UA
RU UA