Робота Ейвон (Avon) в Івано-Франківську через інтернет!

Графік роботи Ейвон вільний - ви можете приділяти компанії 2-3 години в день, заробляючи пристойні гроші. Avon можна поєднувати з основним місцем роботи, домашніми справами і хобі. У майбутньому ви зможете відкрити свій інтернет-магазин зі стабільним доходом.

Ким можна стати?

В Avon є безліч вакансій. Зареєструватися може кожна: від молоденької дівчини до літньої леді на пенсії. Нам не важливий ваш досвід роботи, соціальний статус, сімейний стан. Реєстрація безкоштовна, займає не більше 1 години. Відразу ж після дзвінка нашого представника ви можете починати працювати.

Починають дівчата зазвичай з посади представника. Перед ними стоїть просте завдання - пропонувати своїм друзям, знайомим, передплатникам у соціальній мережі замовити косметику з каталогу. Ніякої передоплати не знадобиться, замовлення оплачується вже за фактом отримання клієнтом.

Представник отримує свій відсоток від продажів. Якщо будете регулярно оформляти замовлення, то Ейвон нагородить вас преміями, бонусами і приємними подарунками. Щомісяця проводяться навчальні семінари та вебінари, активні консультанти можуть брати участь в міжнародних конференціях.

Якщо заробіток на Avon в Івано-Франківську стане для вас основним, то ви зможете стати партнером або координатором. В цьому випадку ви будете керувати командою консультантів, надихаючи їх своїм прикладом і допомагаючи освоїтися в нашій компанії. Координатори отримують відсоток від продажів членів їх команди.

Переваги роботи в Ейвон

  • Стабільний заробіток, що залежить тільки від вас.
  • Робота з якісною косметичною продукцією, що відповідає міжнародним стандартам.
  • Відсутність передоплати, платної реєстрації.
  • Відсутність будь-яких планів продажів.
  • Робота в доброзичливій команді з постійною підтримкою і навчанням.
  • Можливість поєднувати з основним місцем роботи.
  • Можливість замовляти косметику зі знижкою в 20%.

Як почати роботу в Ейвон через інтернет?

Зареєструватися в Avon в Україні можна через наш сайт. Просто натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть до відповідної вкладку в головному меню. Заповніть просту анкету (ПІБ, адреса електронної пошти, контактний телефон) і дочекайтеся дзвінка нашого координатора.

Реєстрація в компанії займе не більше 1 години. Після невеликої бесіди ви отримаєте свій номер особового рахунку, за яким і будете оформляти замовлення.

Працювати з Ейвон може кожна: ми чекаємо всіх дівчат і жінок!

UA
RU UA