Історія про попелюшку, яка стала принцесою або моя історія успіху з Ейвон!

Добридень! Мене звуть, Світлана Жданова. Хочу розповісти вам історію про те як я знайшла роботу мрії і як вона поміняла моє життя! Сьогодні вона не тільки приносить мені гроші, але і є улюбленою справою від якої я реально кайфую!

У мене є дорогий автомобіль, я можу дозволити собі відпочинок на престижних курортах 3 рази в році. Але так було далеко не завжди. Мені довелося через багато пройти для того щоб отримати все це!

 Вам вже цікаво? Тоді сідайте зручніше, тому що далі буде ще цікавіше. Відразу хочу обмовитися що це не рекламне відео. Просто хочу поділитися одним з важливих етапів свого життя! Може комусь моя історія стане корисною і допоможе влаштувати власне життя. Я не збираюся піаритися і у мене немає мети заробити за допомогою цього відео. Загалом дивіться ролик до кінця і самі робіть висновки!

Моя історія успіху з Ейвон!

Я народилася на Кавказі в звичайній робітничій сім'ї: мама кухар, тато зварювальник на заводі. Після школи вступила до музичного училища і з відзнакою його закінчила. У 1992 році переїхала в місто Миколаїв і влаштувалася муз працівником в дитячий сад. Пропрацювавши там трохи більше року, пішла тому що смішний зарплати не вистачало навіть на скромне життя в провінційному місті. В цей же час я вийшла заміж і пішла в декрет і думки про матеріальну незалежність стали відвідувати мене ще частіше!

Однак все вирішив його величність випадок! Якось на вулиці я зустріла подругу Аліну з якою ми вчилися. Вона розповіла про свою роботу. Щось пов'язане з косметикою і поширенням. Тоді я не надала цьому великого значення. Мене більше вразила її розповідь про те що це був додатковий заробіток, а не основна робота. Аліна була вчителькою младших классов в школі і підробляла в Ейвон. Як зараз пам'ятаю, вона була добре одягнена, дуже доглянута і красива, хоча раніше не відрізнялася особливою привабливістю. Вона розповіла про те, що добре заробляє і їздить відпочивати на престижні курорти кілька разів на рік.

Подруга дала мені візитку і сказала: «Приходь, якщо все таки надумаєш поліпшити своє матеріальне становище»!

Її слова подіяли на мене тоді як грім серед ясного неба! І я на наступний же день, ні хвилини не думаючи, відправилася підкорювати, нову для себе професію, консультант краси!

Що мені відразу сподобалося в новій роботі?

 • Вільний графік. Я могла планувати свій робочий день. Сама вирішувала у скільки мені вставати, скільки працювати і коли взяти вихідний! Це виявилося дуже до речі в моєму цікавому положенні. Адже я була вагітною.
 • У мене не було начальства. Мені ніхто не диктував умови, не ставив ультиматумів, які не підганяв і не вчив мене жити!
 • Моя зарплата залежала тільки від мене. Чим більше я працюю, тим більше заробляю. Все просто!
 • Нові знайомства. У мене з'явилося багато нових друзів в величезному колективі.
 • Веселе дозвілля. В офісі раз в 3 тижні влаштовували цікаві заходи з конкурсами та подарунками.
 • Навчання. Мене ніколи не залишали без уваги. Більш досвідчені співробітники допомагали розбиратися з тими питаннями, з якими я стикалася вперше. Пізніше почали проводити навчальні тренінги.
 • Відпочинок. О котором я так мечтала, да еще и со скидкой и вместе с друзьями-коллегами по работе — что может быть лучше!

 

Кар'єра і досягнення Avon

Начинала я, как говорится, с самого начала! Я была обычным консультантом. Тогда я с трудом представляла себе как можно построить карьеру в огромной компании Эйвон. Но оказалось все не так уж и страшно!  Потихоньку я стала вникать в суть дела и подниматься по карьерной лестнице. Уже через месяц я стала партнером компании. Но не всегда у меня все шло так гладко. Были и такие ситуации, что хотелось просто психануть и уйти, но приходилось брать себя в руки и продолжать движение к цели. Не без помощи старших коллег конечно! Помощь от них бесценна. Сейчас все они — мои хорошие друзья и я очень благодарна, что в свое время они не позволили мне опустить руки и сдаться на полпути к успеху! Благодаря этому сегодня я являюсь лидером Эйвон. У меня собственный офис в главном торговом центре Николаева и первый магазин в городе. В подчинении находится около 500-ста консультантов по всей Украине! Я делаю 650 тысяч продаж за 3 недели и не собираюсь останавливаться на достигнутом. Моя цель — стать ВИП-партнером компании Эйвон!
Сьогодні у мене є все про що я мріяла! За роки роботи в Ейвон я змінила три автомобілі, купила дві квартири. Встигла побувати в восьми різних країнах світу! Познайомилася з безліччю цікавих і шанованих людей з усієї країни.

Для порівняння:
 • Сьогодні у мене новенький автомобіль Кіа спортаж - раніше я щоранку добиралася на роботу на трамваї!
 • В цьому році я з сім'єю відпочивала три рази: в січні ми їздили в Карпати, влітку були в Туреччині і тиждень тому я повернулася з Єгипту - раніше я могла дозволити собі хіба що скромний відпочинок на Чорному морі в Рибаківці і то не щороку!

За весь час роботи в Ейвон я навчила 300 представників, 10 з яких стали партнерами, а троє - лідерами компанії.

Дві дівчини, яких я виховала, особливо мені дороги і сьогодні я можу назвати їх подругами!

 • Первая девочка это — Светлана Сласинова. В начале карьеры не могла позволить себе даже парфюм, поэтому покупала пробники. Сегодня у нее собственный магазин и она является представителем Эйвон. Делает 10 тысяч продаж за 3 недели.
 • Вторая девочка — Наталья Мешкова. Ее результат — 100 тысяч продаж за 3 недели. Является партнером и лидером компании. Раньше она выращивала овощи в теплицах и вела строительный бизнес! В итоге она выбрала компанию Эйвон и развивается только в этом направлении, изменив свою историю!

Повчання

Я хочу обратиться ко всем украинским девочкам, девушкам и бабушкам: —  дорогие мои, нет ничего невозможного в этом мире, главное огромное желание работать и вера в собственный успех! Я на личном примере доказала себе и вам, что это возможно!
Приходите, регистрируйтесь, не бойтесь ничего! Я в свое время тоже сомневалась, но когда увидела свой первый результат, то сразу поверила в себя! Берите судьбу в собственные руки и сами стройте свое будущее! Ведь кроме вас этого никто не сделает. Это ваша жизнь и вы обязаны приложить максимум усилий для того чтобы изменить что-то в лучшую сторону!

Заполните нашу анкету

UA
RU UA