Робота Ейвон (Avon) в Хмельницькому - як заробити в інтернеті?

Онлайн робота в Ейвон - це можливість стабільного заробітку для дівчат, жінок і похилих леді. Ви можете поєднувати підробіток з навчанням або основним місцем роботи, домашніми справами і вихованням дітей. Серед вакансій є безліч варіантів: від представника до Vip-лідера.

Особисті продажі

Робота консультанта підійде для товариських дівчат, які люблять доглядати за собою і розбираються в косметиці. Представник може пропонувати людям косметику з каталогу, підбирати доглядові засоби і оформляти замовлення.

Консультант отримує свій відсоток за кожну продаж. Таким чином можна заробляти чималі гроші в соціальних мережах, на прогулянці з дитиною і в черзі в поліклініку. Всі замовлення оформляються на особистий номер рахунку.

Консультанти можуть замовляти продукти зі знижкою в 20-30%.

Робота в команді

Якщо продажу вам не до душі, але ви можете працювати в команді, направляти колектив і бути справжнім лідером, зверніть увагу на вакансію Координатора. Така людина повинна надихати свою команду особистим прикладом, допомагати новачкам, збирати команду і постійно розширювати її.

Координатор отримує відсоток від кожного продажу своєї команди - до 12% від місячного обороту. Можна заробляти від 3 до 30 тисяч пасивного доходу, приділяючи роботі не більше 3-5 годин на день.

Робота в інтернеті на дому на Avon в Хмельницькому приносить пристойні гроші. Активні лідери великих команд отримують в подарунок побутову та цифрову техніку, ноутбуки і брендовані автомобілі.

Сумісний дохід

Якщо займатися чимось одним вам не хочеться, ви можете поєднати одну роботу з іншого. Зберіть свою команду консультантів, працюйте разом з ними і отримуйте суміщений дохід.

Лідер, який працює разом з Представниками, викликає куди більше довіри. У них виходить створити міцну команду, де всі один одному довіряють. Якщо ви будете працювати разом, то зможете точніше відповідати на питання новачків.

В результаті ваш дохід буде дорівнювати 3% від особистих продажів і 12% від щомісячного обороту своєї команди.

Як зареєструватися?

Якщо ви ще не знаєте, як заробити в Ейвон, натисніть на кнопку «Реєстрація» внизу сторінки. Заповніть анкету з такими полями:

  • Прізвище ім'я по батькові. Неповнолітні вказують як контактну особу одного із своїх батьків.
  • Адреса електронної пошти.
  • Контактний телефон.

Наш координатор зв'яжеться з вами протягом години і відповість на всі запитання!

UA
RU UA