Робота Ейвон (Avon) в Херсоні - заробіток в інтернеті без вкладень!

В Ейвон можлива робота в інтернеті без продажів! Якщо ви не хочете займатися реалізацією косметики, то можете зайняти посаду Координатора, Наставника або Лідера - в залежності від розміру команди.

Що робить координатор?

Наставник - це лідер міцної і згуртованої команди консультантів і представників. Ви зможете управляти своїм колективом, навчати новачків і отримувати свій пасивний дохід. Заробіток наставника визначається відсотком від продажів членів його команди. Виплати приходять на банківську картку кожні 3 тижні.

В обов'язки Лідера входить:

  • Пошук нових консультантів. Ви можете пропонувати роботу своїм подружкам або передплатникам в соціальних мережах. Чим більше ваша команда, тим більшими будуть виплати і бонуси.
  • Навчання новачків. Будьте справжнім духовним лідером своєї команди! Надихайте новеньких своїм прикладом, відповідайте на всі запитання і навчайте азам бізнесу.
  • Виховання нових Лідерів. Завдання кожного Наставника - допомогти Консультантам досягти вершини свого кар'єрного росту. Ви повинні допомогти новачкам стати такими ж професіоналами, як і ви самі.

Координатор повинен бути на зв'язку з членами своєї команди. Підтримуйте їх в складній ситуації, надихайте своїм прикладом і не давайте опустити руки. Чим успішніше ваш колектив, тим успішніше ви будете.

Умови роботи

  • Стабільні виплати 3 рази в тиждень на банківську картку.
  • Вільний графік - годинник роботи Avon в Херсоні ніяк не регламентовані.
  • Відсутність плану продажів.
  • Регулярні бонуси за продажі, активність вашої команди.
  • Постійний пасивний дохід.
  • Офіційне оформлення за цивільно-правовим договором.

Як заробляти в Ейвон?

Стати координатором дуже просто. Натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть до відповідної вкладку головного меню. На сторінці, заповніть просту анкету - ПІБ, контактний телефон та адресу електронної пошти. Неповнолітні представники вказують як контактну особу когось з батьків.

Протягом 1 години з вами зв'яжеться наш наставник. Після невеликої бесіди ви отримаєте особистий номер рахунку, за яким і будуть оформлятися замовлення. Останній крок на кар'єрному шляху - розміщення замовлення.

Оформіть і оплатіть 1 замовлення, щоб стати наставником. Після цього ви можете подати заяву на отримання статусу Координатора. Надалі ви зможете отримати нові звання, розширюючи свою команду і навчаючи новачків!

UA
RU UA