Робота Ейвон (Avon) в Дніпрі не виходячи з дому!

Режим роботи Ейвон повністю вільний - для хорошого заробітку вам досить приділяти компанії 3-4 години в день. Така робота підійде і молодим мамам в декреті, і обділеним часом домогосподаркам, і дівчаткам-підліткам.

 

Як працює Avon?

Робота в Avon через інтернет в Дніпрі на увазі повну свободу дій. Над вами не буде стояти строгий начальник, вимагає відпрацювати зміну від дзвінка до дзвінка. Тільки ви самі визначаєте час праці і заробітну плату. Вільний графік дозволить доглядати за хворим сином, прочитати казку на ніч дочці і приділити увагу чоловікові! 

Ще одна важлива перевага - у вас не буде ніяких планів. В місяць наші представники реалізовують стільки продукції, скільки вважатимуть за потрібне. Однак найактивнішим дівчатам передбачені приємні знижки, бонуси і грандіозні подарунки.

 

Що потрібно робити?

Після реєстрації ми щомісяця будемо висилати вам фізичну й електронну копію каталогу з новими і перевіреними часом зразками косметики. Ваша задача проста - запропонувати замовити товар потенційному покупцеві. Зробити це можна на прогулянці, зустрічі з подругами і навіть в черзі в поліклініку.

Зібравши замовлення, ви телефонуєте на нашу гарячу лінію і перераховуєте позиції. Наступного тижня косметика вже приїде до вас. Оплатити замовлення можна через 5 робочих днів після прибуття, тому вам не доведеться вимагати передоплату або витрачати власні гроші.

Звучить просто? Так воно і є. Багато наших дівчат не просто побудували успішну кар'єру на косметиці, а й відкрили свій інтернет-магазин. Їм не потрібно піклуватися про пошук постачальників - в Avon можна замовляти косметику у великих обсягах.

Як почати займатися Ейвон?

Щоб стати офіційним представником, потрібно просто зареєструватися на нашому сайті. Натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть на відповідну кнопку в головному меню.

Після цього дотримуйтесь інструкції:

  • Заповніть просту анкету. Нам знадобиться ПІБ, контактний телефон та адреса електронної пошти. Неповнолітні дівчата можуть вказати як контактну особу одного з батьків.
  • Дочекайтеся дзвінка від координатора. Ми зв'яжемося з вами протягом 1 години.
  • Отримайте свій особистий номер рахунку. З цим ідентифікатором ви і будете оформляти замовлення.

Представники Avon можуть замовляти косметику з 20% знижкою, брати участь в закритих семінарах і вебінарах, бути учасниками вигідних розпродажів!

UA
RU UA