Робота Ейвон (Avon) в Чернігові - заробіток за 2 години на день!

Дистанційна робота Ейвон щорічно допомагає тисячам дівчат знайти фінансову незалежність. Такий підробіток підійде і молодим жінкам, і офісним працівницям, і літнім леді на пенсії. Досить приділяти заробітку 3-4 години в день, щоб приносити хороші гроші в будинок.

Програма «Впевнений старт» для партнерів

Програма «Впевнений старт» призначена спеціально для консультантів, які планують стати партнерами і готові розвивати успішну команду професіоналів. За весь час дії цього курсу ви зможете заробити більше 100 тисяч гривень на рік.

Почати роботу легко - вам достатньо зареєструватися на нашому сайті і зробити перше замовлення на суму від 1 тисячі гривень. Після цього напишіть заяву на статус Координатора перед початком введення свою команду.

Всього за 1 рік ви можете піднятися від наставника до Лідера 3 рівня. Спочатку ви будете отримувати великі бонуси за кожне розширення команди. Ну а якщо зможете дістатися до заповітного статусу, комісійні за продаж колективу зростуть в 2 рази.

Як набирати свою команду?

Дохід координатора напряму залежить від того, скільки саме активних консультантів працює у нього в команді. Пасивний дохід забезпечується комісійними в 12% з щомісячного охоплення колективу. Причому виплачується він не продукцією, а 17 зарплатами і преміями. 

Вашими представниками можуть стати:

  • Ваші друзі і подруги - такі ж колишні домогосподарки, які потребують стабільному заробітку.
  • Колеги по роботі, однокласники і одногрупники.
  • Передплатники в соціальних мережах, друзі з ВКонтакте.

Як кажуть відгуки про роботу в інтернеті на Avon в Чернігові, нових членів в команду шукати дуже легко. Ейвон - великий косметичний бренд, який користується популярністю у жінок по всьому світу.

Знайдіть стабільний дохід самі і дайте таку ж можливість своїм рідним і близьким.

Як зареєструватися?

Щоб працювати в Ейвон координатором або консультантом, натисніть на кнопку «Реєстрація» або перейдіть у відповідний розділ головного меню на нашому сайті. Заповніть анкету з такими полями:

  • Реальні ПІБ. На підставі цих даних буде складатися цивільно-правовий договір.
  • Адреса електронної пошти. На нього будуть надсилатися каталоги і навчальні матеріали.
  • Контактний телефон.

Протягом 1 години з вами зв'яжеться наш представник. Він відповість на всі запитання, видасть номер особового рахунку та підкаже, як почати роботу!

UA
RU UA