Робота Ейвон (Avon) в Черкасах - стабільний заробіток для дівчат і жінок!

Суть роботи в Ейвон гранично проста. З такою підробітком впорається як офісна працівниця, так і жінка, яка вийшла в декрет. Ніяких особливих навичок і умінь не знадобиться, ви вже володієте всім необхідним - умінням фарбуватися і природного харизмою.

Умови роботи в компанії

Avon - це ваш шанс знайти фінансову незалежність, перестати витрачати години свого життя на поїздку в офіс і назад, працювати з нелюбимими колегами. Ви більше не будете залежати від настрою начальника, а зможете працювати тільки для свого блага. Багато дівчат з нашої компанії змогли створити міцну команду, відкрити свій інтернет-магазин.

Умови роботи гранично прості і взаємовигідні. Вам достатньо заповнити електронну форму на нашому сайті і дочекатися дзвінка координатора. Він відповість на всі запитання, розповість принципи роботи бренду. У будь-який момент ви можете задати питання наставнику по телефону.

Ніяких первинних внесків і передоплати не знадобиться. Більш того: всі замовлення оплачуються через 5 днів після їх отримання. Ви зможете спокійно забрати косметику, передати її покупцеві, отримати гроші, і тільки потім перерахувати їх на наш рахунок.

Перед початком роботи в інтернеті на Avon в Черкасах ми надішлемо вам кілька навчальних курсів. Ви будете регулярно отримувати запрошення на семінари, вебінари і міжнародні конференції.

Наші представники та координатори регулярно отримують приємні бонуси. Ми даруємо:

  • грошові премії;
  • побутову техніку;
  • фото- і відеокамери;
  • ноутбуки;
  • сертифікати в магазини партнерів;
  • брендований автомобіль.

Як працювати в Ейвон через інтернет?

Щоб почати роботу, натисніть на кнопку «Реєстрація» і заповніть просту електронну анкету. Нам знадобиться ваше ПІБ (неповнолітні вказують ім'я одного з батьків), адресу електронної пошти та контактний телефон. Протягом години наш координатор зв'яжеться з вами.

Після цього можете сміливо починати роботу. Вам необхідно оформляти замовлення по особовому номером рахунку і отримувати відсоток з кожного продажу. Зарплата приходить кожні 3 тижні. В кінці року ви можете отримати і 18 зарплату - премії і грошові бонуси за активну роботу.

Всю звітність можна переглянути в своєму особистому кабінеті. На сайті відображаються ваші продажі, місячний дохід вашого колективу, ваші досягнення і покладені премії.

Виплати проводяться без затримок. Замовлення приймаються і відправляються в чітко визначені дні!

UA
RU UA