Дивитися каталог Avon (Ейвон) онлайн

На сторінках сайту ви можете в будь-який час ознайомитися з каталогом Ейвон Україна - своєрідною «вітриною» компанії!

 

Що являє собою каталог Ейвон?

Каталог - невелика ілюстрована брошура, де представлена ​​вся продукція компанії, а також інформація про новинки та акції.

Каталог - основне керівництво для роботи Представників. Його функція - пошук Покупця і формування Замовлення. Грамотне використання каталогу дозволить:

  • залучити більше Клієнтів;
  • збільшити продажі;
  • помножити дохід Представника.

Крім друкованої версії видання існує електронна - Ейвон Україна каталог онлайн, яка легко завантажується в комп'ютер, ноутбук і смартфон. Його можна швидко відправити на e-mail, скачати в форматі PDF, поділитися з друзями в соціальних мережах.

На сайті представлені відразу три номери:

Порівнюючи їх між собою, можна вибрати товар за максимально вигідною ціною.

Оновлення каталогу відбувається кожні три тижні. За рік виходить 17 брошур, остання - діє 4 тижні. Номер каталогу і термін його дії вказані на обкладинці видання.

Вже сьогодні на нашому сайті, у відповідному розділі, ви можете ознайомитися з новим каталогом Ейвон Україна 2020.

 

Зміст каталогу Ейвон

Кожна брошура містить на своїх сторінках більше 1500 найменувань товарів, здатних задовольнити найвибагливішого споживача. Продукція випускається в багатьох країнах світу: США, Німеччини, Швейцарії, Великобританії, Італії, Польщі, Чехії, Кореї. 

Якщо уважно дивитися каталог Ейвон Україна, можна помітити, що він складається з розділів, незмінних з номера в номер. До них відносяться:

  • парфуми (чоловічі та жіночі);
  • доглядові засоби (для жінок, дітей і чоловіків);
  • декоративна косметика;
  • товари для спорту;
  • одяг, взуття, біжутерія та аксесуари.

На що варто звернути увагу в каталозі Ейвон?

Крім інформації про товар, в кожному номері можна знайти безліч вигідних пропозицій, які дозволяють купити продукцію за низькою ціною.

Рекомендуємо звернути увагу на сторінки - «Червона ціна», «Спеціальна пропозиція», «Шок ціна», «Тотальна ліквідація».

Кожен номер пропонує кілька новинок. Анонс «Новинка» розташовується на обкладинці. 

На деякі сторінки за допомогою спеціальних технологій нанесені аромати. Досить легенько потерти «ароматизовану сторінку» і ви відчуєте запах на своїй руці.

Кожен номер містить рекомендації фахівців по догляду за собою, поради візажистів по правильному застосуванню косметичних засобів і декоративної косметики.

 

Замовлення товару в каталозі Ейвон

Без каталога заказ сделать невозможно. Каждому товару присвоен определенный пятизначный номер – код. Покупатель заказывает продукцию Представителю по номеру кода и полному названию образца. На страницах нашего сайта каждый имеет возможность смотреть онлайн бесплатно каталог Эйвон Украина. Для заказа товара необходимо зайти в нужный каталог, листать страницы вправо или влево, выбрать товар и добавить его в корзину. Это позволяет детально ознакомиться с выбранной позицией, изучить фото, характеристики, цену и приобрести товар. Листая яркие страницы каталога Эйвон Украина на сайте avon-nik.com.ua, вы имеете возможность получить удовольствие от онлайн-шопинга, приобщиться к миру Красоты и Здоровья, побаловать своих родных и близких прекрасными подарками и всегда быть в курсе модных тенденций!
UA
RU UA