Реєстрація в Avon (Ейвон) г Волинь і Волинська область

 

Робота координатором Ейвон - одна з кращих вакансій на дому для дівчат. Вам не знадобиться ніяких особливих навичок, крім уміння, властивого кожній дівчині - знання модних трендів і особливостей косметичних засобів.

 

Переваги роботи

Устроиться в Avon может любая желающая, вне зависимости от возраста. Стать координатором может подросток, взрослая женщина или пожилая леди. Никаких требований нет, кандидаты практически не проходят отбора. Просто зарегистрируйтесь, побеседуйте с нашим представителем и получите свой индивидуальный номер счета. Над вами не будуть стояти директора з неможливими планами продажів. Кожен координатор реалізує той обсяг продажів, який здається йому оптимальним. Навіть якщо в цьому місяці у вас не буде продажів, ніяких санкцій за цим не послідує. Однак якщо ви станете нашим постійним партнером, то зможете кожні три тижні отримувати свій дохід на картку. Найактивнішим передбачені бонуси: грошові винагороди, хороша косметика, модні аксесуари, побутова техніка та автомобілі. Якщо ви не до кінця розумієте, в чому полягає робота в Ейвон, не переживайте. У нас є безліч навчальних посібників для новачків. У навчальних матеріалах міститься:
  • стратегія продажів;
  • модні тренди;
  • поради щодо підбору декоративної та лікувальної косметики.

Регулярно Ейвон проводить онлайн-тренінги та курси. Вся інформація подається доступно, розбереться навіть дівчина, яка раніше не мала справи з продажами.

Як влаштуватися в в Ейвон працювати в Волині?

Щоб стати офіційним представником компанії Avon, натисніть на кнопку «Зареєструватися» або виберіть відповідну вкладку на нашому сайті. Заповніть просту форму: нам знадобиться тільки ваше ПІБ, контактний телефон та адреса електронної пошти. Протягом 1 години з вами зв'яжеться наш представник. Протягом 10 хвилин ви отримаєте свій номер рахунку і зайдете в особистий кабінет. Тепер можете починати працювати і оформляти замовлення! Принцип роботи досить простий. Щомісяця ви отримуєте каталог з косметичними новинками. Вам потрібно просто запропонувати погортати журнал друзям - косметика Avon буквально продає сама себе. Цьому косметичного бренду вже довіряють десятки тисяч жінок. Після цього ви оформляєте замовлення на сайті в особистому кабінеті. Ваша подруга отримує якісну косметику, а ви - відсоток від замовлення! Работать с Avon легко и просто! Справится даже неопытная молодая девушка!

Робота координатором Ейвон - одна з кращих вакансій на дому для дівчат. Вам не знадобиться ніяких особливих навичок, крім уміння, властивого кожній дівчині - знання модних трендів і особливостей косметичних засобів.

UA
RU UA