Тернополь

Робота Ейвон (Avon) в Тернополі на дому через інтернет!

Вакансії для роботи в Ейвон різноманітні. Ви можете стати Консультантом, продаючи косметику подругам і знайомим, або Наставником, зібравши свою згуртовану команду. Незмінним залишається вільний графік, стабільний заробіток і регулярні виплати.

Умови роботи

Влаштуватися в Avon може абсолютно будь-яка дівчина і підліток, що поєднують підробіток з навчанням, і офісна працівниця, і літня леді, яка вирішила підзаробити на пенсії. Реєстрація безкоштовна, не буде потрібно ніяких вступних внесків і передоплати.

Щомісяця ви будете отримувати відсоток від кожної угоди. Всього на рік видають 17 зарплат, але якщо ви чудово показали себе протягом року, то отримаєте 18 зарплату - премію.

Дохід в компанії не обмежений. Ви заробляєте стільки, скільки самі вважаєте за потрібне. У нас немає ніяких планів продажів і строгих начальників. Можна приділяти роботі всього 2-3 години в день. Факт підробітку в Ейвон в Тернополі можна поєднувати з основним місцем роботи або домашніми справами.

Багато дівчат працюють під час прогулянок у парку, черги в лікарні. Можна завести свою групу в соціальних мережах, пропонуючи покупцям замовити косметику через електронний каталог. Згодом можна відкрити свій інтернет-магазин.

Без первинних внесків, особливих навичок і вищої освіти ви можете пройти шлях від звичайного консультанта до справжньої бізнес-леді!

Переваги роботи

Все ще сумніваєтеся, чи можна заробляти в Ейвон? Натисніть на кнопку «Реєстрація», заповніть просту анкету і чекайте нашого дзвінка протягом 1 години. Ви зможете задати Координатору всі запитання.

UA
RU UA