Робота Ейвон (Avon) в Харкові - як заробляти не виходячи з дому?

Відгуки про роботу представником Ейвон тільки позитивні. Вакансія відкрита для всіх дівчаток, дівчат і жінок, бажаючих знайти фінансову незалежність. Вам не знадобиться первинного внеску, диплома про вищу освіту, особливих навичок і знань про продукцію.

Хто може влаштуватися в Avon?

Подработка в косметичній компанії підійде для всіх жінок, бажаючих знайти фінансову спроможність і перестати залежати від чоловіка або батьків. Ми не проводимо ніякого відбіркового етапу - зареєструватися може будь-яка охоча заробити.

Серед наших представників багато молодих дівчат, які суміщають роботу з навчанням в школі чи університеті. Можна підробляти навіть неповнолітнім. Просто вкажіть в якості представника в договорі одного зі своїх батьків.

Влаштуватися в Ейвон в Харкові можуть і домогосподарки. Поєднувати підробіток можна з домашніми справами. Ви можете працювати всього 2-3 години в день, приносячи чималі гроші до дому. Час, що залишився можна витратити на прибирання, готування і відпочинок з подругами.

Серед наших Консультантів чимало і дівчат в декреті. Вийти на повноцінну роботу з немовлям на руках неможливо. Втім, коли малюк підросте, часу більше не стане. Начальники не стануть терпіти постійні відсутності через лікарняний, походи в садок або школу. 

Головна перевага такої підробки - діти не будуть рости самотніми. Вам достатньо працювати з дому в соціальних мережах, всього 2 години на день. Час, що залишився можна приділити вихованню дітей.

Які навички знадобляться?

Після працевлаштування ми надішлемо вам каталог і кілька навчальних курсів для новачків. В матеріалах є все, що потрібно для початку. Ніяких навичок і умінь вам не знадобиться.

Однак для успішного і швидкого старту вам стане в нагоді:

  • вміння працювати на себе і організовувати свій день;
  • вміння досягати поставлених цілей;
  • прагнення завжди рухатися вперед;
  • вміння працювати в дружній і згуртованій команді;
  • вміння надихати інших своїм прикладом;
  • здатність викликати прихильність до себе у інших людей;
  • уміння підбирати косметику для різних типів шкіри.
Вам не доведеться напам'ять вчити асортимент і особливості кожної продукції - все докладно перераховано в каталозі .

Як зареєструватися?

Якщо ви ще не знаєте, як заробити в Ейвон, просто натисніть на кнопку «Реєстрація» і заповніть просту анкету. Протягом 1 години з вами зв'яжеться наш представник і відповість на всі запитання.

UA
RU UA