Бути представником компанії AVON легко і вигідно: ви виконуєте прості умови та отримуєте знижки на продукцію Ейвон, грошові винагороди, поїздки за кордон і автомобіль. 

Партнер AVON займається наступним:

  • здає особисте замовлення на суму від 1200 грн. і отримує знижку представника;
  • знаходить і навчає представників як правильно вести бізнес з Avon;
  • розвиває представників і створює команду партнерів;
  • підвищує свій статус і рухається до поставленої мети.

Ваш успіх залежить тільки від вас. Чим більше ви готові приділяти часу роботі, тим швидше ви будете просуватися до наступного статусу і більше заробляти. У компанії всього 3 статусу і 4 рівня на кожному.

Можливості партнера компанії AVON

Партнер AVON - лідер групи представників. Партнер знаходить для своєї команди нових представників, реєструє їх, проводить навчання з обслуговування клієнтів та управління продажами.

Така робота не обходиться без нагород. Партнери отримують комісійну винагороду. Воно залежить від кількості представників, які зробили замовлення в звітний період, а також обсягу продажів групи.

Але це ще не все. Партнери стають учасниками заохочувальних програм. Переможці отримують дорогі подарунки, деякі відправляються в закордонні тури.

AVON - це:
легкий бізнес без вкладення грошей;
стабільний дохід;
програми навчання (кожен може вирости від новачка до професіонала);
програми матеріальної і моральної підтримки початківців партнерів;
спілкування з цікавими та успішними людьми;
знижки, акції, заохочення.

Партнером може стати будь-яка людина. У нас немає обмежень за віком і статтю. Робота в Ейвон може бути основним або додатковим джерелом заробітку. Те, скільки ви заробляєте, залежить тільки від вас!

Як стати партнером?

Щоб стати партнером, зверніться до свого партнера, він допоможе оформити статус. Після цього ви зможете набирати свою групу представників.

Коли ви станете партнером, то будете отримувати зарплату кожні 3 тижні, після проведеної кампанії. Кампанія - це період дії каталогу (3 тижні). Протягом року проводиться 17 кампаній, тобто ви отримаєте зарплату за рік 17 разів. 

В середньому партнери за одну кампанію отримують від 500 до 17 300 грн. Відсоток винагороди залежить від виконуваних вашою групою умов.

Партнери також беруть участь в тривалих програмах, де отримують преміальні в кінці року, виграють поїздки на Національну конференцію і коштовності. Найуспішніші отримують в подарунок автомобіль Toyota.

ukUA
ru_RURU ukUA